Tel : 0532 164 13 79

Cep Telefonu ve Malzeme Dolabı

Malzeme Dolabı

Cep Telefonu Dolabı Malzeme Dolabı

Başlıca konularımız Sanayi ekipmanları olarak Cep telefonu Dolabı, Malzeme dolabı, İş güvenliği Dolabı, Çalışma masaları, Galvaniz raf sistemleri, Depo ve yedek parça rafları, takım arabaları, acil duş sistemleri , sigma profilden masalar , sigma profil dolaplar , sigma profil ayaklı panolar ,  özel üretim iş güvenliği panoları , taşıma arabaları ,  ESD özel masalar , Bilgisayar kabini , Servis ekipmanları , ESD Taşıma arabaları ,  Galvaniz depolama rafları , Plastik kutu kasalar ,  CNC makine dolapları , Posta kutuları , ilan panoları ,  gazetelikler , alüminyum çerçeveler ,  Pleksi özel imalatlar , ortak posta kutuları , takım dolapları, takım asma panoları uygun maliyetlerle müşterilerine sunmaktadır.

Alan Adı Yaşının SEO’ya Etkisi (2)

Domain yaşının SEO üzerinde etkisi varmıdır?

Domain yaşı ?

Evet son zamanlarda sık sık karşılaştığım sorulardan biri; “Domain yaşının SEO üzerinde etkisi varmıdır?” Ancak her ne kadar teorik olarak domain yaşının seo üzerinde etkisi vardır desekte halen muğlak bir konudur. Bu tür muğlak konularda kendinizi Google yerine koyun. O zaman gerçekten mantıklı cevaplar vermeye başlayacaksınız.

Kıl Çadır | Kıl Çadır İmalat Toptan Montaj ve Tamiratı

KIL ÇADIR

KIL ÇADIR

Filiz Dokumacılık

Günümüzde özellikle turizm bölgelerinde tercih edilen bir sistem olan kıl çadırlarında istenilen ölçülerde üretim yapmak ve istenilen amaca göre hizmet vermek mümkündür.

Kıl Çadırı Nedir?

İl il gezilerek hayvan kıllarının toplanması ve bu kılların kullanılması sonucu üretilen kıl çadırı, ülkenin dört bir yanından toplanılan bu kılların ip haline getirilmesi ve daha sonra dokunması sonucunda meydana getirilen kumaşların bir araya gelmesi ile yapılmaktadır.

Alexa Nedir, Site Kaydı Nasıl Yapılır ?

Alexa Nedir, Site Kaydı Nasıl Yapılır ?

Alexa, Nisan 1996 yılında kurulmuş, web siteleri trafikleri hakkında bilgi veren ve aynı zamanda Dünya ve Local (Türkiye) bazlı site sıralamalarını veren bir şirkettir. Tarayıcınıza Tool Bar indirerek sitenizin veya diğer sitelerin Türkiye ve Dünya’da alexa algoritmasına göre kaçıncı sırada olduklarını görme şansınız bulunmaktadır.

Alexa’ya Nasıl Kayıt Olunur ?

Sitenizi Alexa’ya kayıt ettrimek isterseniz eğer bir mail adresinizin ya da Facebook sayfanızın olması yeterlidir. Dilerseniz şimdi alexaya site kaydı yapmayı tekere teker görseller ve açıklamaları ile birlikte öğrenelim.

Alan Adı Yaşının SEO’ya Etkisi

Domain yaşının SEO üzerinde etkisi varmıdır?

Domain yaşı ?

Evet son zamanlarda sık sık karşılaştığım sorulardan biri; “Domain yaşının SEO üzerinde etkisi varmıdır?” Ancak her ne kadar teorik olarak domain yaşının seo üzerinde etkisi vardır desekte halen muğlak bir konudur. Bu tür muğlak konularda kendinizi Google yerine koyun. O zaman gerçekten mantıklı cevaplar vermeye başlayacaksınız.

Yerel Arama Sonuçlarında Başarıyı Etkileyen 40 Faktör

Yerel (bölgesel) arama sonuçlarının önem kazanması Google arama sonuçlarını yerelleştirmesiyle başladı diyebiliriz.

Herhangi bir kelime için yaptığınız arama Türkiye' nin farklı bir konumunda aynı olmayabiliyor. Arama sonuçlarında harita sonuçlarını gördüğünüzde bunun ne kadar doğru olduğunu da anlamış olacaksınız.

“Şifre Değiştirmenin Zamanı Geldi”

Ünlülerin icloud özel resimlerinin yayılması tartışmaları sonrası icloud hesap bilgilerini değiştirmelisiniz.

Ünlülerin iCloud sisteminde bulunan özel resimlerinin yayılmasıyla ilgili tartışmalar sona ermeden şimdi de 5 milyon Gmail hesap bilgisinin açık hale geldiği ortaya çıktı. Kıdemli Güvenlik Uzmanı Stephen Cobb, tüm kullanıcılara seslenerek, “Ben değiştirdim, siz de hesap bilgilerinizi hemen değiştirin“ açıklamasını yaptı.

İnternet Sitesi Yapan Firmalar

İnternet sitesi yapan firmalar, günümüz ve geleceğin dünyasında en etkili tanıtım ve ticaret aracı olan internet sitesi kurmanız için size özgün, denenmemiş ve amacınıza uygun tasarım ve içerikler dizayn eder.

Eğer bir firmaysanız ve köklü olmak adına tanıtımı güçlü yapmak, hızlı ve kolay bulunur olmak istiyorsanız yapmanız gereken internet sitesi yapan firmalara yönelmektir.

İnternet sitesi yapan firmalar, insanların size ulaşmaları için çağın vazgeçilemez iletişim ağı olan internette başvurdukları siteleri oluştururlar. İnternet sitesi yapanlardan biri olarak Bursa Web Tasarım size her türlü içerik ve yardımı yapmaya hazırdır.

İnternet sitesi yapan firmalar yaptığınız iş koluna uygun olması gereken kaliteli görüntüde ve hoş dizayn edilmiş siteler sunmak için çaba sarf eder. İnternet sitesi yapanlar prensiplerine bağlı çalışmalıdır.

Freelancer Tasarımcılar için Web Tasarım Sözleşmesi

Freelancer tasarımcılar, özellikle web tasarım işi yapanlar için her zaman en önemli gerekliliklerden biri de iyi hazırlanmış bir sözleşmedir şüphesiz. Sizlerden gelen yoğun istekler üzerine, Sizler için güncel ve yepyeni bir sözleşme örneği hazırladık.

Bu sözleşmede yer alan kimi maddeleri ve içeriği kendinize, üzerinde çalıştığınız projeye ve müşterinizin isteklerine göre değiştirip, modifiye ederek kullanmanız mümkün.

Hemen İndirin!

Nasıl Web Tasarımcısı Olunur?

Nasıl web tasarımcısı olunabileceğini, mesleğe nereden ve nasıl başlamak gerektiğini, sektörün neresinden nasıl girilmesinin doğru olacağını soran herkes için, ufak bilgiler vermenin faydası olacağını düşündüm.

Web Tasarımcı olmak için hangi yollar takip edilmeli birlikte inceleyelim.

Öncelikle kimlerden web tasarımcısı olur sorusunun ardındaki basit yanıt ile başlamak gerek: Herkes!

SEO Nedir?

Seo Neden Gereklidir?

Neden Seo ; Zor bir iş olmasına rağmen , arama motoru optimizasyonunu bu kadar önemli ve avantajlı kılan nedir ? Bu aşamada öncelikle bu soruya yanıt vermek gerekir.

İnternette insanların, aradıkları bilgilere ulaşabilmek için % 90 civarında bir oranda arama motorlarını kullandıklarını ve rakamsal olarak bu oranın binlerce potansiyel ziyaretçi demek olduğunu söylersem arama motorlarının sitelerimizin ziyaretçi trafiğini arttırmadaki payını ve önemini en iyi şekilde ifade etmiş olurum. Yani sitenize ziyaretçi gönderme ihtimali olan kaynaklarının içinde arama motorlarının, diğer kaynakların toplamından kat kat fazla öneme sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Üstelik benzer bir geri dönüşümü başka yollarla elde etmeye (Örnek : Ücret karşığı reklam vermek )nazaran, son derece düşük maliyetli çalışmadır.

Yapılan bir araştırmada , arama motoru kullanıcılarının % 69 oranındaki kısmının ilk sayfada yer alan linkleri tıkladığı, % 89 kısmınında sadece ilk üç sayfada yer alan sonuçları inceledikleri ortaya çıkmıştır. Bu kadar düşük maliyet ve bu kadar büyük etki…Zor da olsa SEO çalışmalarının çok ciddiye almamız gerektiğini anlamak için bence yeterlidir.

İçeriğin Kopyalanması Durumunda Ne Yapılabilir?

Amerikalıların bir lafı vardır; Content Is King! 

Evet içerik gerçekten de kraldır. Çünkü özgün içerikler arama motorlarının indekslerininin temelini oluşturur. Web’in kalan bölümü ise bu yazıların kopyalanması veya kısmi olarak değiştirilmesiyle şekilllenir.

Kopyalama durumu daha çok özgün içeriklerin otoriter olanlarında görülürken, otoriter olmayan içeriklerde ise bu durum pek sık görülmez.

Joomla Seo Ayarları Nasıl Yapılır?

Joomla ülkemizde ve dünyada wordpress gibi kullanılan içerik yönetim sistemlerinden birisidir. Son zamanlarda ülkemizde en çok kullanılan web sistemlerinden biridir. Ülkemizde blog konusunda wordpress nerelere geldiyse, portal konusunda da Joomla’nın aynı derecede ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bu sebeple Joomla SEO bölüm hakkında bir makale yazıyoruz.

JoomlaSEO açısından optimize edilebilmesine imkan veren birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca sonrada ekleyebileceğiniz eklentilerle Joomla’nın SEO kabiliyetini daha da artırabilirsiniz. Biz ilk olarak Joomla standart SEO ayarlarıyla başlayacağız.

Joomla Genel SEO Ayarlari

Öncelikle admin panelinde Site / Genel Yapılandırma menüsü vasıtasıyla Genel Yapılandırma sayfasına girelim.
Arama Motoru Uyumluluğu Ayarlan
Arama Motoru Dostu Bağlantılar (‘ Evet © Hayır
Apache moöjrewrite?\ Kullan  EvetHayır
Adreslere Son Ek Ekle # Evet © Hayır
Evrensel Kod Takma Adları © Evet # Hayır

• Arama Motoru Dostu Bağlantılar: Bu ilk ayarı Evet yaparak kitabımızda daha önce izah ettiğimiz gibi bağlantılarımızın kodlardan arınmış, temiz ve arama dostu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu ayarı Evet yaptıktan sonra artık içerik girerken, Takma Ad kısmından sayfa bağlantınızı istediğiniz gibi oluşturabileceksiniz, içerik oluştururken Takma Ad alanını boş bırakırsanız, Joomla otomatik olarak dolduracaktır.

• Apache mod_rewrite’ı kullan: Arama motoru dostu linkler oluşturmamıza yardım eden mod_rewrite özelliği artık her kaliteli sunucuda mevcuttur. Bu ayara Evet demeden önce, sitenizin ana dizinindeki htaccess.txt dosyasını .htaccess olarak değiştirdiğinizden emin olun.

• Adreslere Son Ek Ekle: Bu ayarı Evet yaparak da adreslerinizin sonuna .html son ekini ekleme imkanına kavuşmuş olursunuz.

 Evrensel Kod Takma Adları: Bu özellik ile site bağlantılarında Türkçe karakter kullanabilirsiniz.

• Sayfa Başlıklarına Site İsmini Ekle: Dilerseniz tüm içerik başlıklarına site ismini ekleyebilirsiniz.


Joomla’da Title, Description ve Keyword Ayarları

Sitenize ait genel meta etiketlerini de yine SEO Ayarları’nda olduğu gibi Site/Genel Yapılandırma menüsünden gireceğiniz Genel Yapılandırma

sayfasındaki Site sekmesi Üstveri Bilgisi Ayarları kısmından ayarlayabilirsiniz.

• Açıklama: Bu kısma daha önce öğrendiğimiz prensiplere dikkat ederek site genel açıklamasını (description) girmelisiniz.

 Anahtar Kelimeler: Bu kısım ise site anahtar kelimelerini (keywords) gireceğiniz kısımdır.

Ayrıca bu bölümde yer alan Robotlar kısmından İndeksle, Tekip Et seçeneğini, arama motorları tarafından indekslenmesi istemediğiniz özel bir içeriğiniz olduğunda da İndeksleme, Takip Etme seçeneğini tercih etmelisiniz.
Yine bu bölümden içeriğin telif hakları ve yazar bilgisini de düzenleyebilirsiniz.

Joomla, dilerseniz her içerik için ayrı bir çalışma yapmanıza da imkan verir. Böylece her içerik için otomatik değil bizzat elle bilinçli olarak açıklamanızı ve anahtar kelimelerinizi oluşturabilirsiniz. Şekilde gördüğünüz gibi içerik oluştururken içerik düzenleme sayfasında sağ sütunda bulunan Üstveri Seçenekleri kısmından bu işlemi yapabilirsiniz.

Google Reklamlarına Neden Çok Fazla Harcıyorum?

Google Reklamı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Google AdWords ; Yani google reklamcılığı genelde paranızın fazla gitmesinin sebebi her kelimeyle çıkmayı istemeniz ve reklamın hitap ettiği ili ve çevreyi yanlış seçmenizdir.

Mesela örnek verecek olursak kelime seçimi botox kelimesini ele alalım. Botox kelimesi geniş bir kelimedir. Ama bir okadarda dardır. Herkez genelde bilir ama genelde bulunduğun ilde yapılması gereken bir kelimedir.

Sizin Ankara'da bir estetikçisiniz Google Reklamı verirken Geniş eşleme ve bütün illeri seçerseniz. Paranız boşa gidecektir. Böyle bir kelimede ne seçilmesi gereklidir. Sıralı eşleme ve il bazlı reklam verilmelidir. Çünkü bu işlem insanların genelde kendi ilinde tercih ettiği bir tedavidir.

Yani bundan çıkaracağız şudur. Vereceğiz Google AdWords Reklamlarını gruplandırarak yapmamız ve kelimeleri seçerken çok dikkat etmemiz gerekmektedir.

Sağlam bir kelime analizi yaptıktan sonra işimizin işlevi ve niteliğine göre Türkiye Çapında Yapılacak Reklamlar ve il genelinde yapılacak reklamlar şeklinde tercih etmeliyiz.

Umarım bilgi işinize yarar.

Haberiniz Olsun

Haber bültenine kaydolarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Ağlar

Bize Ulaşın!

United Kingdom best online bookies