Tel : 0532 164 13 79

Cep Telefonu ve Malzeme Dolabı

Malzeme Dolabı

Cep Telefonu Dolabı Malzeme Dolabı

Başlıca konularımız Sanayi ekipmanları olarak Cep telefonu Dolabı, Malzeme dolabı, İş güvenliği Dolabı, Çalışma masaları, Galvaniz raf sistemleri, Depo ve yedek parça rafları, takım arabaları, acil duş sistemleri , sigma profilden masalar , sigma profil dolaplar , sigma profil ayaklı panolar ,  özel üretim iş güvenliği panoları , taşıma arabaları ,  ESD özel masalar , Bilgisayar kabini , Servis ekipmanları , ESD Taşıma arabaları ,  Galvaniz depolama rafları , Plastik kutu kasalar ,  CNC makine dolapları , Posta kutuları , ilan panoları ,  gazetelikler , alüminyum çerçeveler ,  Pleksi özel imalatlar , ortak posta kutuları , takım dolapları, takım asma panoları uygun maliyetlerle müşterilerine sunmaktadır.

Semiz Endüstri

Semiz Endüstri  Bursa besevler sanayi içerisinde Bursa ve cevre illere üretim yapmaktadır. Başlıca konuları  Fabrikalarda ve sanayide kullanılan ekipmanların imalatını ve satışını yaparak montaj ve demontaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kendi uzman kadrosu ile teklif aşamasından  Ürünün gönderilmesine kadar tüm proseslerde  dikkatli ve kalite çalışmalar sunmaktadır.

Semiz Endüstri olarak  müşteri memnuniyetini  ve mutluğunu ön planda tutmaktayız. Amacımız müşterilere her ihtiyaç duyduğu ürünü en uygun ve en kaliteli şekilde tedariğini veya üretimini sağlamaktır.

CEP TELEFONU DOLABIBaşlıca konularımız Sanayi ekipmanları olarak Cep telefonu Dolabı, Malzeme dolabı, İş güvenliği Dolabı, Çalışma masaları, Galvaniz raf sistemleri, Depo ve yedek parça rafları, takım arabaları, acil duş sistemleri , sigma profilden masalar , sigma profil dolaplar , sigma profil ayaklı panolar ,  özel üretim iş güvenliği panoları , taşıma arabaları ,  ESD özel masalar , Bilgisayar kabini , Servis ekipmanları , ESD Taşıma arabaları ,  Galvaniz depolama rafları , Plastik kutu kasalar ,  CNC makine dolapları , Posta kutuları , ilan panoları ,  gazetelikler , alüminyum çerçeveler ,  Pleksi özel imalatlar , ortak posta kutuları , takım dolapları, takım asma panoları .

Cep Telefonu Dolabı

 

Cep telefonu dolabı olarak istenen ölçülerde üretim yapmaktayız . Semiz Endüstri olarak kendi AR-GE bölümümüz sürekli çalışarak  en uygun ürünü en uygun maliyetle müşterine sunmaktadır.

Malzeme Dolabı

Malzeme Dolabı

Birçok firmanın sigma profil masa ve dolap ihtiyaçlarını özel üretim kabiliyeti ile karşılamaktayız.

Semiz Endüstri sektörde 20. yılını  başarılı ve emin adımlar ile sürdürmektedir. 

Yorum ekle


Haberiniz Olsun

Haber bültenine kaydolarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Ağlar

Bize Ulaşın!

United Kingdom best online bookies