Tel : 0532 164 13 79

Logo Tasarım

Profesyonel Logo Tasarımı


Logo Tasarım Evet, logo tasarımının profesyonel bir şekilde itinayla tasarlanması gerekmektedir. Çünkü logo tasarım tüm kurumsal kimliğinizi temsil eder. Broşürler, dergiler, kartvizit, web sitesi vb… tüm grafik tasarımlarda yaptırdığınız logo çalışması kullanılacak ve logonuz firmanızı temsil edecektir. Bir firma logosu ve sloganı ile markalaşır ve dijital pazarlama faaliyetlerinde logo her zaman ön planda olan akılda kalıcı unsurdur. Bu doğrultuda kurumsal kimlik çalışmalarınızı profesyonel grafik tasarım firmalarına yaptırmanızı öneririz.

Logo Tasarım Süreçleri

Süreçler; adım adım logo tasarım
01-       Sipariş verirsiniz.
02-       Değerlendirme yapılır ve sizinle iletişime geçilir
03-       Ödeme hesap numaralarımıza havale veya eft yoluyla yapılır.
04-       Logonuz tasarımı 5 farklı alternatifle e-mail adresinize gönderilir.
05-       Değişikliler talebiniz doğrultusunda yapılır.
06-       Onaylamanın ardından dilediğiniz formatta size teslim edilir.

Logo Tasarım Çalışmaları

Logo tasarım işlemleri başlatılmadan önce, firmaların hedefleri, ilişkili kategorileri, geçmişi ve firmaya özgü uyumlu renkler grafiksel ve mantıksal tüm yönleriyle düşünülmekte ve kurumsal kimlik çalışmaları itinayla hazırlanmaktadır. Firmanızı her alanda temsil edecek Logo Tasarım çalışması vektörel olarak hazırlanmakta ve tüm mecralarda ve basım işlerinde kullanmanıza uygun olarak tasarlanmaktadır. Logo tasarım çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

Teklif iste

Logo Tasarım Örneklerimizin Bazıları
 logo tasarım firmaları, bursa logo tasarım firmaları, logo tasarım fiyatları, logo tasarım şirketleri, logo çalışması, Bursa logo tasarım, bursa logo tasarım yaptırmak, bursa fsm, bursa osmangazi, bursa nilüfer, bursa yıldırım,

Kurumsal Kimlik Kazandırma

Marka Yönetimi, Fikir, Tasarım,Prodüksiyon, Sosyal Medya


Marka Yönetimi, Fikir, Tasarım,Prodüksiyon, Sosyal Medya Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir.
 
Kurumsal kimlik kazandırma kurumları oluşturan kültür organizmanın DNA’ sını oluşturur. Kurum içerisindeki sinerji, istek ve arzular, hedefler, imajı, bakış açıları bir kurumu bütün haline getirir
 
Bir markanın öyle bir kurumsal kimliği olmalıdır ki, firmanın kimliğine, kültürü ile uyumlu olmalı, ürün ve hizmeti ile örtüşmeli ve gelişimine ivme kazandırmalı.

Kurumsal Kimlik Kazandırma Çalışmalarımız

 • Mevcut durumu değerlendirme
 • Hedeflerin Planlanması -
 • Kurumsal kimlik oluşturulması
 • Hareket kazandırılması
 • Gözlem, yönlendirme vb. çalışmalarla Kurumsallaşma sürecinin tamamlanmasında birlikte hareket ederek sonuçlara ulaşmayı kapsamaktadır.

Teklif iste

Markanıza Kimlik Kazandıralım...

 Marka Yönetimi, Fikir, Tasarım,Prodüksiyon, Sosyal Medya

Reklam Kampanyası

Yaratıcı reklam kampanyası, Planlı Reklam, Tanıtım Çalışmaları


Reklam kampanyası  işletmelerin reklam ile gerçekleştirmek istedikleri sonuçlara ulaşmaları için yapılan planlı reklam ve tanıtım çalışmalarının bütünü olarak tanımlayabiliriz.

Reklam kampanyaları belirli bir zaman aralığında, belirli bir bütçe ile gerçekleştirilir.

Reklam kampanyaları genellikle tek bir reklamdan değil, bir reklam dizisinden oluşur ve sadece reklamları değil promosyonlar, etkinlikler, sponsorluklar gibi bir çok farklı tanıtım faaliyetini de içerir. Zamana yayılan bu çalışmalar kampanyanın ana fikrini oluşturan bir düşünce çerçevesinde şekillenirler.

Etkili ve başarılı bir reklam kampanyası için;

 1. Tüketicinin içgörüsünü en iyi şekilde yakalamış olması gerekir. Tüketici odaklı, onları çok iyi tanıyan ve onların isteklerine cevap verebilen reklamlar başarılı olur. Başka bir tabirle tüketiciyi canevinden vuran reklamlar
 2. Özellik değil yarar sağlayan reklam başarılı reklamdır. Fonksiyonel ve duygusal yararları olması gerekir.
 3. Başarılı reklam tüketiciye bir şeyler söylememeli. Tüketiciyi harekete geçirmeli ve tüketiciye yapmayacağı şeyleri yaptırmalı, hissettirmeli ve almayacakları şeyleri bile aldırmalı. Tüketicinin reklamı gördükten sonra herhangi bir şekilde tüketicinin tepki vermesini sağlamalı.
 4. Güçlü bir marka değeri kurmalı. Üründen çok markanın değerini vurgulamalı. Markayı önemsemeli. mesela; Coca Cola markası üründen daha değerli daha öne çıkmış.Ürünler taklit edilebilir çoğaltılabilir fakat markalar edilemez. Markaya duygusal bir bağ vardır fakat ürüne rasyonel.Markalar tüketiciler tarafından yaratılır fakat ürünler üreticiler tarafından.Markalarda insana yüklenen karakter özellikleri varken ürünlerde fiziksel özellikler vardır. Bu yüzden tüketiciye daha yakın ve sıcak gelen ürünler değil markalardır. Marka değeri tüketicinin gözünde üründen daha önemlidir.
 5. Rakiplerinden, diğerlerinden farklı olan bir özelliği olmalı. Rakiplerine tercih edilecek bir şeyleri olmalı . Farklılaşmalı.
 6. Yaratıcı bir fikir içermeli. Orjinal, uygun, farklı, etkileyici, tepki verdirten, hatırlanan, harekete geçiren ,basit, anlaşılır, açık, tüketici içgörüsünü yakalamış bir fikir olmalı.
 7. Başarılı reklam tek başına durmamalı. Yani tüm kampanyayla birlikte bir bütün oluşturmalı. Aynı görüş, aynı yarar, aynı fikir olmalı fakat farklı mecralara uygulanabilmeli. Kampanya oluşturmalı tek bir reklam yapılıp bırakılmamalı. Fikir diğer uygulamalara da aktarılabilmeli ve uygulanabilmeli.

Teklif iste

Markanıza Kimlik Kazandıralım...

Reklam Kampanyalarını PDF olarak indirin!

 

 

Bilgi İşlem Danışmanlığı

Kurumsal Firmalara Profesyonel Bilgi işlem Danışmanlığı


Bilgi İşlem, bir kurumun verilerini ve bilgisini saklayan, işleyen ve ayrıştıran bölümüne denir.
 
Bilgi işlem aynı zamanda bilgisayar vb. Cihazlarla gerçekleştirilen işlemlerin düzenli bir biçimde yürütülmesi anlamına da gelmektedir.
 
Herhangi bir yazılım ürününün, işletmelerde sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanılması için gerekli fizibilitenin yapılarak uygun olan alt yapıyı seçmek, Bu konuda sistem analizi yaparak, tasarım, uyarlama ve son olarak, sistem kurulumu sonucunda işletime geçiş desteği gibi çalışmaların ,planlanması ve yürütülmesi denilebilir.

Bilgi işlem anlamında alınan danışmanlık hizmeti;

Her sektörün, her işletmenin kendine özgü bir yapıya sahip olduğundan yola çıkışla, teknolojinin bu anlamda tüm artılarından yararlanarak, işletmenin verimliliğini arttıracak gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunmalıdır.
 
Bursa Bilgi İşlem ekibi ,firmalara, iş süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal çözüm önerileri sunarak, verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.

Firmalara sağladığımız (IT) Danışmanlık Hizmetleri

 • Firmalara bilgi işlem (IT) teknolojileri desteği,
 • server kurulum ve bakımları,
 • bilgisayar teknik bakım ve onarımları,
 • ağ kurulumları,
 • programlama hizmetleri,
 • bilgisayar eğitim hizmetleri,
 • back-up,
 • güvenlik hizmetleri

Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Bursa Bilgi İşlem ekibi tarafından performans ile güvenliği arttırmak ve kaynak kullanımında verimliliği yakalayıp geliştirerek denetimi sağlamak üzere firmanızda detaylı bir teknik analiz yapılarak bilişim altyapınızın şeması çıkarılır, tüm ihtiyaçları ve eksikleri ve düzensizlikleri belirlenerek donanım, network, yazılım ve güvenlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı içeren analiz raporunuz hazırlanır.

Periyodik Bakımlar, Acil Çağrılar:  

Bursa Bilgi İşlem ekibi yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.

Uzaktan Teknik Destek: 

Uzaktan Destek, Bursa Bilgi İşlem ekibinin siz müşterilerinin oluşan sorunlarına daha hızlı müdahale edebilmesi ve çözüm bulabilmesi için Internet erişimi olan ofisinize deneyimli personelimiz uzaktan erişerek problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözebilmektedir.

Danışmanlık:  

Bursa Bilgi İşlem, firmanızı teknolojideki sizi ilgilendirebilecek yeni gelişmelerden, sizin için yararlı olabilecek kampanyalardan sürekli haberdar edecek. Firmanızın daha verimli, güvenli, hızlı ve kesintisiz çalışması için size tavsiyelerde bulunacak. IT alanındaki projelerinizde proje yöneticiliği yapacaktır.
 

Yedekleme:  

Günümüz teknolojisinde, virüsler, dış etkenler, yada kullanıcı hataları nedeniyle geriye dönüşü olmayan birçok veri kaybı yaşanabilmektedir, geri dönüşü olmayan zararlar için yedekleme hizmetleri ile yanınızdayız.
 
İster manuel ister otomatik olarak saatlik, günlük, haftalık, aylık yedekleme çözümleri Bursa Bilgi İşlem'de.

Genel Bilgisayar Çözümleri: 

- Bilgisayarıma virüs, trojan bulaştı
- İşletim sistemim açılmıyor
- NTLDR eksik hatası veriyor
- Bilgisayar kendi kendine reset-restart atıyor
- Cdrom, Dvdrom, Dvd writter çalışmıyor, yazmıyor, okumuyor
- Bilgisayarım çok yavaş çalışıyor
- Bilgisayardan sesler geliyor ve açılmıyor
- Network’ te kimseyi göremiyorum
- Network (ağ) çok yavaş
- İnternete bağlanamıyorum
- Microsoft outlook express programım hata veriyor
- Mail gönderemiyorum
- Bilgisayar çok yavaş açılıyor

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetlerimiz: 

- İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi
- Server Kurulumu ve Yapılandırılması
- Bilgilerinizin otomatik yedeklenmesi
- Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri
- Network kurulumu, kaynakların paylaşımı
- Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu
- Mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri
- Anakart, harddisk, işlemci, ram, dvd, ekran kartı değişimi
- Notebook Anakart, Wireless, Ram, İşlemci,Panel, Menteşe, Değişimi ve Tamiri
- Virüs, Trojan taraması ve program güncellemeleri
- Bilgi Güvenliği
- Ağ Güvenliği
- Yerinizde Servis Hizmeti

Teklif iste

images/bg-tags.jpg

Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarımı


web tasarım
Bursa Web Tasarım firmaları arasında, web tasarım, web tasarım firmaları, web tasarımı yapan firmalar içinde var olup, tasarımlarında en yeni ve en iyi  teknolojileri barındırmaktadır. kuruluşundan beri sizlere özel tasarım ve web hizmetleri vermektedir.
Web tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres webtasarliyoruz.com'dur. Web tasarım ve yazılım hizmetleri, SEO arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya hizmetleri sunuyoruz.
 
Kurumsal web tasarım sayesinde sizde profesyoneller arasına katılacaksınız. Kurumsal bir web sitesi her zaman fayda sağlar.

Google Uyumlu Kurumsal web Siteleri

Bursa Web Tasarım: Kurumsal olabilmek için, Profesyonel Tecrübe Gerekir. Türkiye'nin En iyi Web Tasarım Firmaları Arasındayız.

WEB TASARIM

Dünya'nın her yerinde en çok tercih edilen reklam türü web tasarımdır. Müşterilerinizin sizi daha iyi tanıyabilmesi ve firmanızın, ürünlerinizin daha kolay reklam olması kaçınılmaz olarak web tasarım sayesinde olmaktadır.

Google uygulamaları içinde google haritasına kayıt, google uyumlu site, google adwords ve google analyctis uygulamasına sahip olun.

Google da ilk sırada ilk sayfada olmak

google ön sırada çıkmakGoogle da ilk yanı birinci sayfa; Google ilk sırada çıkmak konusu yanlış anlatımlarla doludur.

Google da ilk sayfa çok kolay bir konu olmadığı gibi garantili verilebilecek bir hizmet değildir. Tabiki Google da ilk sayfa İmkansızda Değildir.

Google ücretsiz kısımda yani doğal arama sonuçlarında yer alan arama sonuçları içerisinde üst sıralarda çıkmak için Web Sitenizin Arama Motoru Optimizasyonu, "Google Optimizasyonu" yapılarak ve ciddi çalışmalar içerisine girilerek sabırla devam ederek garanti olmazsa da başarı elde edilebilir. 
 
Arama Motoru Optimizasyonu uygulanarak ve yaptığınız işte sitenizi sizinle aynı işi yapan diğer firmalardan farklı kılmayı başarabilirseniz web sitenizi daha ön sayfaya daha üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Ancak şu bir gerçektir ki hiç bir site ya da Firma Google için ayrıcalıklı değildir, Gerçekten Google'un en çok hoşuma giden taraflarından biri adaletli olmasıdır; Google Hiç Bir Site ve/veya Firmaya Öncelik Tanımaz. 
 
Arama Motoru Optimizasyonu bu alanda en popüler olan "Google Optimizasyonu" herkesin yapabileceği bir işlem değildir.  Google için Optimizasyon yapılmasının çok farklı teknikleri ve sırları vardır; Bu konuda kendini geliştirmiş ve sürekli araştırma içerisinde olan web geliştirme, web iyileştirme Yanı;  Arama Motoru Uzmanı (Seo Uzmanları)  ile çalışmak en doğrusudur diyerek yinede çalışacağınız seo uzmanı hakkında epey bi araştırma yapmanızı öneririm.

GOOGLE İLK SAYFALARDA ÇIKMAGoogle'un gerçekten ticari pazarlama etkisi tartışılamaz;

Tüm dünyada ve Özellikle Türkiye'de Firmalar hedef arama kelimelerinde müşteri kitlesine ilk önce ulaşmak amacı ile google arama motorunda ilk sayfada bulunmak ve hatta ilk sırada görüntülenmek istemektedirler.

Arama motorları arasında (Google en popüler olanıdır bu nedenle özellikle de Google 1. sayfada bulunmak için SEO uzmanları çalışırlar) , ancak başarı elde etmek pekde kolay değildir.

Başarılı bir seo 6 aylık veya 9 aylık bir çalışma ile ilk sayfaya çıkmak ve çıktıktan sonra da o yeri korumaktır.
 
Açıkcası Google da ilk sırada ilk sayfada olmak çok ama çok zor olsa da imkansız değildir.
"Başarı Kesinlikle Tesadüf Değildir"

Kurumsal Web Tasarım Fiyatı

Web sitesi tasarım fiyatları projeden projeye değişmektedir. Tasarlanacak sayfa sayısı, hazırlanacak yazılımın türü, verilecek diğer hizmetlerin çeşidine göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Çalışmalarımızın standart bir fiyat listesi yoktur.

Teklif iste

Web Tasarım Örnek Çalışmalarımızdan Bazıları

Haberiniz Olsun

Haber bültenine kaydolarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Ağlar

Bize Ulaşın!

United Kingdom best online bookies