Tel : 0532 164 13 79

Otoriter Siteden Ücretsiz Backlink

Otoriter, faydalı ve doğal görünümlü backlink kaynakları paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda da bugün keşfettiğimiz özel bir platformu siz değerli takipçilerimle paylaşacağım.

Otoriter Siteden Ücretsiz Backlink

Aşağıda paylaştığım platforma kayıt olduktan sonra makale yazarak bağlantı alabiliyorsunuz. Google arama motorunun da sevmiş olduğu bir yöntem olan makale backlink web sitenize ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir konu var. Bu ve benzeri sayfalardan bağlantı alırken nasıl almalıyım? sorununun cevabını net olarak bilmelisiniz. Dilerseniz öncelikle bu tür platformlardan nasıl bağlantı almanız gerektiğiyle alakalı bilgi vereyim.

Makale olsun olmasın bir başka siteden bağlantı alırken kesinlikle çapa metin kullanmayın. Direkt olarak alan adınıza ya da ilgili sayfanıza bağlantı verin. Bir diğer önemli konu ise bağlantıyı sürekli tek bir sayfaya almayın. Özellikle de ana sayfa yerine alt sayfalarınızı ya da kategorilerinizi tercih edin. Çünkü alt sayfaların kuvvetlenmesi ana sayfanın daha fazla değer kazanmasına sebep olur. Değer kazanan domain Google ve diğer arama motorlarında daha hızlı sıralama değeri kazanır.

Şimdi gelelim bu backlink kaynağına;

Kaynak adresi: buffalo.io – Bu adrese giriş yaptıktan sonra “Sign Up” butonuna tıklayıp üye oluyoruz. Daha sonra mail adresimize gelen e-mail doğrulama linkine tıklıyoruz. Doğrulama sürecini de tamamladıktan sonra makale ekleme bölümüne geçiyoruz.

Oluşturmuş olduğumuz örnek makaleye ise http://bursawebtasarim.buffalo.io/bursa-web-tasar-m bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle


Haberiniz Olsun

Haber bültenine kaydolarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Ağlar

Bize Ulaşın!

United Kingdom best online bookies